UNIFORMY V AKCI
Ženy odjakživa obdivovaly muže v uniformách. A co může být ještě více sexy, než skupina skvěle vypadajích gentlemanů oblečených v různých uniformách ? No přece když se tato skupina skvěle vypadajících gentlemanů bude přímo před vámi z těch sexy uniforem svlékat. Svou vytříbenou technikou zahrnující tanec, výraz, herectví i akrobatické prvky vás vtáhnou do děje a budete si užívat večer na který se svými kamarádkami dlouho nezapomenete. Těšit se můžete na námořníky, hasiče, policisty, vojáky, ale zajisté vás potěší i několik dalších typově odlišných vystoupení, jenž uspokojí i ty dámy, které třeba úplně uniformám neholdují. Na baru pro vás budou připravené skvělé drinky a na konci večera, když už bude zábava v plném proudu se můžete ještě více odvázat a získat osobní tanec od tanečníka, dle vašeho vlastního výběru.

Čeká vás 2,5 hodiny žhavé, vášnivé a zábavné taneční show za doprovodu známých songů, kterou vám předvedou pořádní borci se svaly jako z ocele. Zkrátka nebudete vědět, kam se dřív koukat!

Sál otevřen od 19 hod.

Show začíná ve 20 hod.

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available