Nespoutaná, všeodhalující show plná svalů z oceli, která díky novému profesionálnímu choreografovi navždy změní vaše vnímání dokonalosti.

Jako vždy se můžete těšit na více než dvouhodinový program. Námořníky ochotné pro vás zemřít, hasiče vrhající se do plamenů vášně, nebo důkladnou policejní prohlídku a mnoho dalších vystoupení.

A všichni Califorňáci tam budou kvůli vám. Pěkné množství uniforem a kostýmů na vypracovaných mužských tělech vás dostane do varu, především v tom okamžiku, kdy odhodí své svršky na zem a budou tančit bez nich.

Čeká vás 2,5 hodiny žhavé, vášnivé a zábavné taneční show za doprovodu známých songů, kterou vám předvedou pořádní borci se svaly jako z ocele. Zkrátka nebudete vědět, kam se dřív koukat!Klub otevřen od 19 hod. (exclusive vstupenky od

Show začíná ve 20 hod.

Vstup pro exclusive vstupenky od 18:45 pro výběr místa

Vstup pro základní vstupenky od 19:00 hod.

Vstup od 18 let.

 

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Standard
Základní vstupenka do klubu.
700
Unlimited
Exclusive
Přednostní vstup do klubu od 18:45-19:00 hod pro výběr místa k sezení plus welcome drink.
1 100
Unlimited
Festive
2 x exclusive vstupenka s přednostním vstupem do klubu od 18:45 - 19:00 hod pro výběr místa k sezení a 2 x welcome drink.
2 000
Unlimited
Vstupenka s účastí na pódiu
Vstupenka exclusive s garantovanou účastí na pódiu při některém z vystoupení, přednostní vstup do klubu od 18:45 - 19:00 pro výběr místa k sezení a welcome drink.
2 000
Unlimited